Fundusze Norweskie

Zbliżenie na damską dłoń wskazującą coś na dokumencie. Konkurs GRIEG - warunkiem przystąpienia do grantów jest współpraca polsko-norweska, przy czym kierownikiem projektu jest Polak, co najmniej w stopniu doktora, natomiast jeśli chodzi o ilość partnerów, to musi być ich minimum dwóch. Konkurs jest przeznaczony dla nauk polarnych i społecznych. Czas realizacji wynosi 24 lub 36 miesięcy. Perspektywa finansowa to 2014-2021 rok. Finansowanie obejmuje takie obszary jak: stypendia naukowe, zakup aparatury, materiałów i usług, koszty konferencji.

Konkurs Idealab – zasady uczestnictwa są takie same jak w poprzednim konkursie. Tym co odróżnia oba konkursy jest element rekrutacji. Odbywają się warsztaty, podczas których uczestnicy stają przed wyzwaniami z jakimi zmagają się współczesne społeczeństwa. 

Kalendarz

Ilustracja kalendarza

SPOTKAJMY SIĘ

Jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym badaniami B+R? A może chciałbyś zaprezentować projekt naukowy Twojej uczelni? Jeśli tak, skorzystaj z naszego kalendarza spotkań, umożliwiającego wirtualne spotkania.

Kliknij i umów spotkanie
Wróć do góry strony