Fundacja Neuron + w Radiu Gdańsk

Audycja ,,Więcej serca i mniej barier'' to program o problemach osób z niepełnosprawnościami, ich codziennym życiu, przełamywaniu barier i integracji. W każdy wtorek po 13:00 autorki wraz z zaproszonymi do studia gośćmi starają się rozwiewać wątpliwości, pomagać rozwiązywać problemy i informować o możliwościach uzyskania wsparcia. Program prowadzą: Beata Gwoździewicz i Joanna Matuszewska. W ostatniej audycji poruszono temat dostępu do edukacji wyższej dla osób z niepełnosprawnością.  

Osoba z niepełnosprawnością odczuwa trudności, które są już na etapie szkoły, potem dostępu do studiów i pracy. Tymczasem chce być po prostu traktowana tak samo, z uwzględnieniem jej możliwości - mówił profesor.

Zachęcamy do wysłuchania rozmowy. 

https://radiogdansk.pl/audycje-rg/wiecej-serca-i-mniej-barier/item/115071-nauka-bez-barier-to-projekt-ktory-ma-ulatwiac-dostep-do-uczelni-osobom-z-niepelnosprawnosciami

 

 

Kalendarz

Ilustracja kalendarza

SPOTKAJMY SIĘ

Jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym badaniami B+R? A może chciałbyś zaprezentować projekt naukowy Twojej uczelni? Jeśli tak, skorzystaj z naszego kalendarza spotkań, umożliwiającego wirtualne spotkania.

Kliknij i umów spotkanie
Wróć do góry strony