Przetwarzanie danych przy rejestracji i formularzu kontaktowym

Przetwarzanie danych przy rejestracji i formularzu kontaktowym

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest Fundacja NEURON + z siedzibą przy ul. Pięknej 49, 00-672 Warszawa, zwanej dalej Fundacją.

Kontakt z osobą realizującą w  Fundacji zadania inspektora ochrony danych osobowych jest możliwy poprzez adres poczty elektronicznej: fundacja@neuronplus.pl


Rejestracja

Żeby korzystać z niektórych funkcji  serwisu www.naukabezbarier.pl, trzeba się zarejestrować np. gdy będziesz chciał odbyć spotkanie online lub dodać swój projekt badawczy Podczas rejestracji poprosimy Cię o podanie Twoich danych osobowych. Potrzebujemy tych danych, aby świadczyć Ci usługę, z której zamierzasz skorzystać. W przypadku dokonania przez Ciebie rejestracji w serwisie www.naukabezbarier.pl, będziemy przetwarzać Twoje dane podane przy rejestracji w celu świadczenia usług opisanych w regulaminie danego Serwisu. Tymi usługami będą m.in.: usługa dodania projektu badawczego, umówienia spotkania, powiadomienia, dodania treści.

Przetwarzanie danych

Jeśli wyrazisz na to odrębną zgodę będziemy także przetwarzać udostępnione przez Ciebie dane w celach marketingowych naszych oraz naszych Partnerów lub innych podmiotów współpracujących.

Ilekroć będziemy Cię pytali o zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, prawną podstawą uprawniającą nas do przetwarzania danych będzie Twoja zgoda.

W niektórych przypadkach zgodę możesz wyrazić przez wpisanie danych w polach oznaczonych jako nieobowiązkowe np. podając datę urodzin.

Za wyjątkiem danych z plików cookies, będziemy przetwarzać Twoje dane do czasu cofnięcia Twojej zgody, wyrażenia sprzeciwu lub do czasu żądania usunięcia danych, nie dłużej jednak niż przez okres 5 lat od czasu Twojej ostatniej aktywności w Serwisach. [PJ1] 

Niepodanie niezbędnych danych spowoduje, że nie będziemy mogli udostępniać Tobie serwisu.  W sytuacji, gdy pozyskujemy Twoją zgodę na przetwarzanie danych osobowych, jest ona całkowicie dobrowolna. Jeśli nie wyrazisz zgody, o którą prosimy wówczas nie podejmiemy działań których dotyczy ta zgoda.

Możesz cofnąć wyrażoną zgodę w każdej chwili. Cofnięcie zgody nie wpływa jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych, którego dokonaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Formularz kontaktowy

Przetwarzanie danych osobowych w zakresie przekazanym w formularzu kontaktowym odbywa się w celu udzielenia odpowiedzi na przekazane zapytanie, natomiast podstawą prawną do ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 pkt a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.;

Odbiorcami Twoich danych osobowych są pracownicy Fundacji w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych. Twoje dane osobowe nie będą przekazane do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych i będą przechowywane przez okres 3 miesięcy od dnia rejestracji zapytania. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do odpowiedzi na zapytanie skierowane do Fundacji NEURON + Twoje dane osobowe będą przetwarzane w procesie zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora:

  • dostępu do danych;
  • sprostowania danych;
  • usunięcia danych
  • ograniczenia przetwarzania;
  • przenoszenia danych;
  • przysługuje Ci prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych osobowych, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem;
  • przysługuje Ci prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego ds. ochrony danych osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy prawa, w tym ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.
Kalendarz

Ilustracja kalendarza

SPOTKAJMY SIĘ

Jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym badaniami B+R? A może chciałbyś zaprezentować projekt naukowy Twojej uczelni? Jeśli tak, skorzystaj z naszego kalendarza spotkań, umożliwiającego wirtualne spotkania.

Kliknij i umów spotkanie
Wróć do góry strony